IFS Logistics

Certyfikat IFS Logistics

Certyfikat IFS Food

Certyfikat IFS HPC

Szkolenia IFS Logistics

Wdrażanie IFS Logistics


Certyfikat IFS Logistics przygotowujemy fachowo oraz skutecznie. Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt wdrożeń IFS Logistics oraz szkoleń IFS Logistics. Naszym klientem był m.in. Selgros. Konsultanci Pakuła Consulting są fachowcami w zakresie transportu, pakowania, magazynowania oraz dystrybucji produktów spożywczych i innych.


Jak uzyskać certyfikat IFS LOGISTICS

Certyfikację IFS LOGISTICS przygotowujemy pod klucz. Również załatwimy wszystkie sprawy formalne z jednostką certyfikacyjną, Jesteśmy obecni na certyfikacji IFS LOGISTICS, jako głos doradczy. Mamy dotychczas 100 % zdawalność

Certyfikację IFS Logistics zaleca się przede wszystkim firmom transportowym i logistycznym, świadczącym usługi transportu produktów spożywczych, pakowania produktów spożywczych, magazynowania produktów spożywczych, dystrybucji produktów spożywczych, gdzie spełnienie wymagań HACCP jest podstawą IFS Logistics.

Certyfikat IFS Logistics jest skierowany do firm prowadzących działalność logistyczną produktów żywnościowych i nieżywnościowych. Operacje podlegające certyfikacji IFS Logistics to usługi w zakresie transportu, magazynowania, dystrybucji, załadunku, rozładunku, itp. Standard IFS można zastosować we wszystkich rodzaj działalności: transporcie drogowym, kolejowym lub wodnym, dla produktów chłodzonych, mrożonych lub produktów w warunkach nie obniżanej temperatury.


Wdrażanie IFS LOGISTICS

Pakuła Consulting specjalizuje się we wdrażaniu IFS LOGISTICS. Posiadamy akredytację usług doradczych LAWP oraz PARP w CSR. Zostaliśmy 2 razy wyróżnieni tytułem Konsultanta Roku. Nasi klienci IFS Logistics to m.in. Selgros - IFS Logistics w zakresie dostaw spożywczych oraz HOPI - IFS Logistics w zakresie magazynowania.

Wdrażanie IFS Logistics dotyczy procesów logistycznych, w których przedsiębiorstwa mają kontakt fizyczny z wstępnie zapakowanym produktem - transport, pakowanie wstępnie zapakowanych produktów żywnościowych, magazynowanie i/lub dystrybucja, transport i magazynowanie palet i worków w pudłach. IFS Logistics obejmuje również produkty luzem , jeśli nie prowadzone są żadne procesy przetwórcze/produkcyjne i nie wykonywane jest wstępne pakowanie.


Standard IFS Logistics - Podstawowe wymagania dla transportu

  • Kierowcy pojazdów muszą się stosować do wymagań IFS / HACCP na terenie zakładu i do wymagań firmy , która wdrożyła IFS Logistics
  • Zapewnienie, że firma posiada system identyfikowalności
  • Odpowiedni system w firmie musi zapewnić, że Klient może odszukać produkt dla celów identyfikacyjnych
  • Regularne testy systemu

Szkolenie IFS LOGISTICS

Pakuła Consulting prowadzi otwarte oraz zamknięte szkolenia IFS LOGISTICS. Dotychczas przeszkoliliśmy kilkuset uczestników z zakresu IFS Posiadamy liczne referencje oraz bardzo dobrą opinię. Zapraszamy do zakładki tematycznej.Klienci wystawiają Pakuła Consulting opinię dotyczącą IFS Logistics

 


Szkolenie Makro

Z firmą Pakuła Consulting współpracowaliśmy w zakresie szkolenia z zakresu standardu IFS Logistics. Firma Pakuła Consulting szkolenie przeprowadziła rzetelnie i z należytą starannością. Trener przeprowadzający szkolenie odznaczał się bardzo wysokimi kompetencjami merytorycznymi, otwartością we współpracy i elastycznością.

Wdrożenie Transgourmet

W imieniu firmy Transgourmet Polska Sp. z o.o. mam przyjemność polecić firmę Pakuła Consulting, dzięki której z sukcesem wdrożyliśmy systemy zarządzania zgodne z normą ISO 22000 i IFS Logistics. Doceniamy rzetelność biznesową, dbałość o szczegóły oraz dostępność czasową. Dlatego z przekonaniem polecamy współpracę z firmą Pakuła Consulting

Hopi Certyfikat IFS Logistic

Z przyjemnością polecamy firmę Pakuła Consulting, dzięki której z sukcesem wdrożyliśmy system zarządzania IFS Logistics. Potwierdzamy, że umowa zrealizowana została na wysokim poziomie merytorycznym z uwzględnieniem branżowej wiedzy w zakresie usług przepakowaniowych.

Certyfikacja IFS Izba Makaronu

Wysoki poziom wiedzy i kompetencji trenera oraz profesjonalizm w podejściu do odbiorców cyklu szkoleń sprawia, że z przyjemnością polecamy firmę Pakuła Consulting jako rzetelnego i wiarygodnego partnera w zakresie usług szkoleniowych z wymogów HACCP, IFS oraz BRC.


Kontakt

ul. Łąkowa 27B, lok. 23
90-554 Łódź

538 485 581
42 639 50 83

sekretariat@pakulaconsulting.pl

Formularz kontaktowy


PakulaConsulting 2024 © All rights reserved
Realizacja: DamianGuzek.com