O firmie

Od ponad 20 lat pracujemy na Państwa sukces.

Prezes Pakuła Consulting

Pracujemy dla Państwa już prawie 20 lat.

Przez ten okres udało nam się osiągnąć czołową pozycję wśród firm konsultingowych oraz zrealizować działania znacznie wyprzedzające konkurencję.

Gwarantujemy wysokie standardy bezpieczeństwa informacji. Uzyskaliśmy certyfikat ISO 27001:2007 oraz ISO 9001:2015.

Większość naszych konsultantów jest audytorami wiodącymi. Zapewniamy wysoki poziom prowadzonych szkoleń, poprawność merytoryczną dokumentacji oraz szybką konsultację ewentualnych problemów z jednostką certyfikacyjną. Wdrażamy systemy zarządzania, które są szansą polepszenia jakości, obiegu dokumentów czy organizacji pracy. Z tej szansy można, ale nie trzeba korzystać, niezależnie od uzyskania certyfikatu.

Rozumiemy, że niektórym z Państwa certyfikat ISO w ogóle nie byłby potrzebny, gdyby nie wymagania przetargu czy niektórych klientów. Dlatego mamy elastyczne podejście do Państwa oczekiwań i możliwości. Chcemy być firmą, z jaką Państwo chcieliby zawsze współpracować. Godnym i zaufanym partnerem w interesach.

 

POLITYKA JAKOŚCI

Firma PAKUŁA CONSULTING zajmuje się doradztwem, szkoleniami oraz wdrażaniem systemów zarządzania. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu, swojemu zespołowi, systemowemu podejściu do zarządzania, firma gwarantuje profesjonalizm, niezawodność i najwyższą jakość. Naszą filozofię skupiającą się na usatysfakcjonowaniu klienta, jakością oraz profesjonalną obsługą, staramy się wdrażać w każdym dniu poprzez:

  • Zaangażowanie pracowników w świadczenie usług spełniających wymagania klienta.
  • Wdrożenie i utrzymywanie systemu zarządzania jakością pozwalającego na dobrą organizację pracy dającą satysfakcję naszym klientom i pracownikom.
  • Ciągłe doskonalenie skuteczności systemu zarządzania jakością i spełnianie wymagań.
  • Jakość, która służy osiągnięciu celów strategicznych.
  • Zgodność, z wymaganiami klientów, zainteresowanych stron oraz wymaganiami prawnymi.
  • Podejście systemowe, do realizacji wyznaczonych celów strategicznych.
  • Partnerstwo, w relacjach z klientami.

Grzegorz Pakuła


Kontakt

ul. Łąkowa 27B, lok. 23
90-554 Łódź

538 485 581
42 639 50 83

sekretariat@pakulaconsulting.pl

Formularz kontaktowy


PakulaConsulting 2024 © All rights reserved
Realizacja: DamianGuzek.com